Hakkımızda

Ege bölgesininin Aydın ilinin ilk resmi enginar satış sayfası 1972’den beri gelen Ata’dan toruna çiftliğimizle 4Yıl önce hayalini kurduğum köyümüzün Enginarını ürünlerini Türkiye’ye tanıtmak için çıktığımız bu yolda eşimle ve ailemle bir olarak küçük bebeklerin yetişkinlerin ve kendimizden gibi gördüğümüz müşterilerimizin sayfalarına doğal üretim ve iyi tarım uygulamalı tarlalarımızda ürettiğimiz ürünleri önce soframızda tüketerek sizlerin  sofralarına göndermenin gayretine düştük. Gölhisar köyümüzde Emekçi kadınlarımıza istihdam sağlayarak el lezzetlerini alın terlerini sizlere sunuyoruz. Amacımız her çocuğun tüketebileceği değil katkısız mevsiminde yetişen ürünleri hijyenik şartlarda hazırlayarak tamamen geleneksel yöntemlerle hazırladığımız ürünleri özlediğiniz tatlara kavuşturmanın gayretindeyiz. Siz değerli müşterilerimize köy hayatı yaşantısını verimli topraklarımızı kargolarınızı aldığınızda memleketimizin toprak kokusunu size anımsatarak annelerimizin ninelerimizin evlerinde yaptığı o alışılmış olduğumuz lezzetleri gönderebilmek yüzünüzde mutluluk olmayı dileyerek hazırlıyoruz. Bu vesile ile sizlerle birlikte büyüyerek köydeki çalışkan erkeğinden kadınına iş imkânı sağlayarak girişimci kadınlarımızda örnek teşkil etmekten mutluluk duyuyoruz.

Giriş-Gelişme-Sonuç

Değerlerimiz neler?

Vizyonumuz

Gelecekte tüm dünyaya markamızı duyurmak.yurt dışına ithalat ihracaat yapmak.markamız altında büyük bir işletme kurup köyümüzde iş istihdamı sağlamak ve aydın gölhisar köyü enginarını markalaştırmak ve tanıtmak.

Misyonumuz

1972 den beri atalarımızdan gelen çitçilikteki bilgimizi enginar üretimimizi aracı olmadan tek elden satışa sunmak. Sağlıklı doğal tüketmek köy ürünlerini sofralarında görmek isteyen tüm müşterilerimizi önce enginarlarımızı sonra tüm ürettiklerimizi tanıtmak istiyoruz.

Özel Günlerinize İçin Toplu Satışlarımız Mevcuttur.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.