İPTAL, İADE KOŞULLARI

aydinenginar.com İade Şartları ve İade Süreci:

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satışsözleşmesini kabul etmişsayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, İade edilmek istenen ürün ile birlikte aslı veya bir nüshası mutlaka SATICI’YA geri gönderilmelidir.

Gelen ürünlerde kırılma, sızdırma, gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek iletisim@aydinenginar.com a  iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Kırık ürün, yanlış ürün harici İade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ambalajı açılıp herhangi bir sorun olmamasına rağmen tadı beğenilmeyerek, damak tadına uymadığı veya beklentiyi karşılamadığı gerekçesi ile cayma ve iade hakkı kullanılamaz. Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek iletisim@aydinenginar.com a e-mail ile iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürünü teslim alıp bir miktar tükettikten sonra uygun olmayan muhafaza koşullarında kalmasından ötürü tamamen doğal katkısız olan ürünlerimizde tadında bozulma olması durumunda cayma-iade hakkı bulunmamaktadır.Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Herhangi bir sebepten ötürü kargolanmış ürünün teslim alınmak istenilmemesi ve veya iadesi talep edilmesi durumunda oluşan kargo ücreti, iade edilecek satış tutarından düşülerek işlem yapılacaktır. 


İade Adresi:

Nihal Uğurlu

Gölhisar Mah. Gölhisar Sk. No:86 Aydın / Efeler /TÜRKİYE