Sipariş Süreci Hakkında

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenizi unuttuğunuz yada bilmediğiniz durumlarda giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum butonuna tıklamanız, sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Yinede giriş yapamıyorsanız şifrenizin sıfırlanması için web siparişleri teknik destek hattına whatsaap üzerinden ulaşabilirsiniz iletişim numaramız+90 506 129 44 47

Aldığım ürünlere fiyat kdv dahil mi?

Aydinenginar.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına kdv dahildir.

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Siparişlerinizi hesabım sayfasında bulunan siparişlerim bölümünden görebilirsiniz.

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinize hesabım sayfasında bulunan adreslerim bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında yeni adres tanımlamak istiyorum butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Ancak girdiğiniz bu adres adresi güncelledikten sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır.

Siparişlerimin elime ulaşmadığı durumlarda ne yapabilirim?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargonuzu getiren kişi paketiniz en yakın kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır. Kargonuzun ilgili şubede 3 gün boyunca alınmaması durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. Bu aşamada müşteri hizmetlerimizi arayarak 1 defaya mahsus olmak üzere aynı adrese veya adres değişikliği talebinizi bu aşamada iletebilirsiniz. Her durumda kargonuzun durumunu ana sayfanın üst kısmında bulunan kargom nerede linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Teslimat adresimden bana ulaşılamazsa başkasına teslimat yapılabilir mi?

Belirtmiş olduğunuz teslimat afresinizde kargonuzu teslim alacak kişi var ise bu bilgiyi siparişinizi oluştururken siparişi notu kısmında belirtmeniz gerekmektedir.

Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?

Aydinenginar.com sitesinden verilen siparişlerde yanlızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılabilir. KKTC sevkiyat sınırlarımız içerisinde yer almamakyadır. Yurt dışına gönderimimiz şimdilik bulunmamaktadır.